תנאי שימוש

תנאי שימוש

לתשומת לבך, בשל המגוון הרחב של הסיכונים וההצעות הקיימים באינטרנט, אנחנו ממליצים לך לקרוא היטב את תנאי השימוש באתר כפי שהם כתובים להלן להגנתך ולהגנתנו. תודה על שיתוף הפעולה.

1. מידע אישי    

במידה של שאלה בנוגע למדיניות איסוף ושימוש מידע אישי, אנא קרא את מדיניות הפרטיות שלנו.

2. עדכון תנאי השימוש

בעקבות המצאות ועדכונים טכנולוגיים ומשפטיים מתמשכים, ייתכנו שינויים או עדכונים בתנאי השימוש באתר מפעם לפעם.  לפני כל שימוש באתר מומלץ לבדוק מתי נעשה עדכון בפעם האחרונה. העדכון האחרון נעשה באפריל 2012.

3. זכויות יוצרים, סימנים מסחריים וזכויות קניין רוחני 

כל עוד לא צוין במפורש אחרת, תוכן האתר, לרבות טקסט, תמונות, עיצובים גרפיים, וידאו, סאונד, הינו רכושנו, אלא אם כן צוין אחרת. (אנא ראה בחלק 3, הצהרה בנוגע לקישורים).
שימוש בתוכן זה ללא אישור ניתן אך ורק לשימוש פרטי ובשום אופן אינו מיועד לשימוש ציבורי (הורדות, עריכה וכו'). שינויים, תרגומים, עריכות או עיבוד תוכן האתר מצריכים הרשאה כתובה על ידי חברת BEIERSDORF AG .
אין אישור לשימוש ללא הרשאה או שימוש לרעה בסימנים המסחריים ובלוגואים של חברת BEIERSDORG AG. לתשומת לבך, הפרה של זכויות יוצרים או זכויות בקניין רוחני עשויה להוביל להטלת אחריות אזרחית ו/או פלילית.

4. הצהרת אחריות 

אתר זה מיועד לשימוש על ידי תושבי המדינה שבחרת בדף הבית www.niveamen.com בלבד ובהתאם לחוקים המקומיים. קיימת אפשרות כי החומרים באתר זה כולל מוצרים, מידע ושירותים אינם מתאימים או זמינים מחוץ לאזור זה. במידה וההצעות, מוצרים ושירותים המתוקשרים דרך אתר זה אסורים על פי חוק במדינה שבחרת, ראה אותם כמבוטלים.  אנא בקר באתר www.niveamen.com ובחר את אזורך הרצוי כדי לעבור לעמוד המתאים. המידע והתוכן באתר זה נערך ונבדק בתשומת לב רבה. יחד עם זאת, איננו יכולים לשאת באחריות על האקטואליות, האיכות או הדיוק של תוכן האתר. אתר זה מכיל קישורים לאתרים של ספקים חיצוניים. חברות Beiersdorf, AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן לא יישאו באחריות לכל תוכן לא חוקי או הפרות אחרות באתרים של ספקים חיצוניים אלו. יחד עם זאת, Beiersdorf AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ רשאיות להסיר קישורים או תוכן אשר מפרים את החוק.      אתר זה מספק מידע כללי בלבד ובשום אופן אינו מהווה תחליף למידע וייעוץ רפואי. במקרה הצורך, אנו ממליצים שתפנה/י לרופא או מומחה. חברות Beiersdorf, AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן לא יישאו באחריות בגין פעולות שנעשו על בסיס החומר הכלול באתר.   השימוש באתר זה והורדת נתונים מהאתר, הינם באחריות  המשתמש בלבד.  חברות Beiersdorf, AG ואלפא קוסמטיקה בע"מ ונציגיהן לא יישאו באחריות בגין כל נזק הנובע מהשימוש באתר, לרבות קבצי מידע, תוכנה ו/או חומרה של המשתמש. האחריות בדבר פגיעה בזדון ורשלנות נותרות בעינן

.5. הוראות 

במידה והוראה מתוך תנאים אלו אינה חוקית או הופכת לבלתי חוקית, אינה בתוקף או בלתי ניתנת לאכיפה בתחום השיפוט, יתר ההוראות אשר הינן בתוקף וניתנות לאכיפה בתחום השיפוט, נשארות בעינן. אם ברצונך לדווח על הפרות משפטיות הקשורות לאתר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

 
Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany
Telephone: +49 (0)40 – 4909 -0